Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Bələdiyyələr

Sıra sayı  Bələdiyyənin adı Bələdiyyənin əhatə etdiyi şəhər, qəsəbə və kəndlər Bələdiyyə sədrinin soyadı, adı və atasının adı Əlaqə nömrəsi (020)
1. Şamaxı Şamaxı şəhəri Yolçıyev Rövşən Nurməhəmməd oğlu 265-12-40
Böyük Xınıslı kəndi
2. Sabir Sabir qəsəbəsi Dəmirov Elşən Sədyar oğlu  
Çıraqlı kəndi
Mərzəndiyə kəndi
3. Şəhriyar Şəhriyar qəsəbəsi Mikayılov Sabir Şasəddin oğlu 269-63-77
Kələxana kəndi
4. Mədrəsə Mədrəsə qəsəbəsi Bayramov Asim Taryel oğlu 267-31-40
Kərkənc kəndi
5. Avaxıl Avaxıl kəndi Şirinov Sahib Səid oğlu  
Yusif Məmmədəliyev qəsəbəsi
6. Bağırlı Bağırlı kəndi Cəbrayılov Namiq İlyas oğlu 267-53-48
7. Birinci Çaylı  Birinci Çaylı kəndi Səmədzadə Saməddin Nüsrəddin oğlu  
8. Çarhan Çarhan kəndi Mahmudov Məqarif Əhəd oğlu 267-22-99
Adnalı kəndi
Nüydi kəndi
Sabirli kəndi
9. Dağ Bağırlı Dağ Bağırlı kəndi Kərimova Ruhəngiz Adil qızı  
10. Dədəgünəş Dədəgünəş kəndi Abdullayeva Rəna Raqib qızı  
Birinci Cağan kəndi
İkinci Çağan kəndi
11. Dəmirçi Dəmirçi kəndi Şükürov Ariz Mikayıl oğlu 266-01-21
Zarat Xeybəri kəndi
Səfalı kəndi
12. Ərçiman Ərçiman kəndi Daşdıyev Ayaz Çingiz oğlu  
13. Göylər Göylər kəndi Kərimov Çingiz Babacan oğlu 267-10-06
Çöl Göylər kəndi
Yenikənd kəndi
Acıdərə kəndi
14. Hacıqədirli  Hacıqədirli kəndi Allahyarov Ramiq Ağahəsən oğlu  
15. Hacılı         Hacılı kəndi Abbasov Nadir Abas oğlu  
Əhmədli kəndi
16. İkinci Cabanı İkinci Cabanı kəndi Xəlilov Seymur Rəhim oğlu 267-52-02
Cabanı kəndi
Həmyəli kəndi
İkinci Çaylı kəndi
17. Qaleybuğurd Qaleybuğurd kəndi Sadıqov Qahir Mayıl oğlu  
Keçməddin kəndi
Qaladərəsi kəndi
Sis kəndi
18. Qızmeydan Qızmeydan kəndi Qədimov Şahin Tofiq oğlu 266-51-05
Pirbəyli kəndi
Yeni Qızmeydan kəndi
19. Qonaqkənd Qonaqkənd kəndi    
20. Qurdtəpə Qurdtəpə kəndi Şahməmmədov Namizəd Əbləsən oğlu  
21. Quşçu Quşçu kəndi Cəbiyev Durəsən Mürsəl oğlu  
Laləzar kəndi
Aşkar qəsəbəsi
22. Meysəri Meysəri kəndi Nəcəfov Ağəli Əmir oğlu 266-60-80
23. Məlhəm Məlhəm kəndi Məlikov Soltanpaşa Əziz oğlu 265-33-24
Əngəxaran kəndi
Çuxuryurd kəndi
24. Məlikçobanlı Məlikçobanlı kəndi Abdullayev Əlixan Tacəddin oğlu  
25. Mirikənd Mirikənd kəndi Əmrahov Zöhrab Gülxas oğlu 269-67-06
Qaravəlli kəndi
Məlcək kəndi
26. Muğanlı  Muğanlı kəndi Fətəliyev Nahid Zahir oğlu  
27. Nağaraxana Nağaraxana kəndi Əsgərov Sədaqət Xanbutay oğlu 266-21-01
Talışnuru kəndi
28. Ovçulu Ovçulu kəndi Əzim Elmin Oktay oğlu  
29. Günəşli Günəşli kəndi Nəbiyev Emil Balasən oğlu  
Şirvan kəndi
Şərədil kəndi

 

Keçidlər