Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

S/s

Vəzifəsi

İşçinin soyadı, adı və atasının adı

İş telefonu

Rəhbərlik

1.

İcra Hakimiyyətinin başçısı

Məmmədov Tahir Nadir oğlu

 

2.

Başçının birinci müavini

Şikarov Hikmət Məzi oğlu

265-15-55

3.

Başçının müavini — Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

Muradlı Etibar Sevincək oğlu

265-17-55

4.

Başçının müavini — İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Eyubova Mehriban Qulu qızı

265-25-77

5.

Sektor müdiri - baş mühasib

Əzimov Əslan Qırımxan oğlu

265-12-00

6.

Başçının köməkçisi

Ağayev Səlim Tahir oğlu

265-00-89

7.

Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

Fərhadov Yasin Əzizxan oğlu

265-10-12

8.

Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

Əmrahova Qızbəs Səhrab qızı

 

9.

Baş mütəxəssis

İsmayılova Sədaqət Sahabcan qızı

265-16-55

 İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

10.

Sektor müdiri

Qəniyev Təbriz Mahir oğlu

265-17-86

11.

Aparıcı məsləhətçi

Xəlilova Gülnaz Baxtiyar qızı

265-13-56

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

12.

Şöbə müdiri

Nəhmətov Mərdan Əliyoldaş oğlu

265-48-58

13.

Baş məsləhətçi

Kərimov Elnar Ağaveyis oğlu

265-36-26

14.

Baş məsləhətçi

Soltanov Tural Ramiz oğlu

265-20-92

15.

Böyük məsləhətçi

Əsgərov Yafəs Əjdər oğlu

265-16-12

Hüquq şöbəsi

16.

Şöbə müdiri

Mənəfov Nəsimi Həsənxan oğlu

265-74-77

17.

Məsləhətçi

Əzizov Ağamil Gülağa oğlu

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi 

18.

Şöbə müdirinin müavini – dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Əliyev Rəşad Əlişah oğlu

265-18-60

19.

Baş məsləhətçi

 

265-17-92

20.

Baş məsləhətçi

Həsənov Səbuhi Nəbi oğlu

265-73-88

21.

Baş məsləhətçi

Hacıyeva Pərvin Ərəstun qızı

265-49-49

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

22.

Şöbə müdirinin müavini

Osmanov İrşad Soltan oğlu

265-21-12

23.

Baş məsləhətçi

Cəfərov Elçin Ağamehdi oğlu

265-72-50

24.

Baş məsləhətçi

Mahmudov Kamran Mehman oğlu

265-18-50

25.

Baş məsləhətçi

Vəliyev Məsud Seyidrza oğlu

265-18-07

26.

Aparıcı məsləhətçi

Məmmədova Dilguşə Zahir qızı

 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

27.

Şöbə müdiri

Bayramov Cəlal Rauf oğlu

265-01-30

28.

Böyük məsləhətçi

Rəhimov Aqil Ziyəddin oğlu

 

Memarlıq və tikinti şöbəsi

29.

Şöbə müdiri - baş memar

Əbilhəsənov Ceyhun Mansur oğlu

265-19-52

30.

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

İsgəndərov Xəlil İlham oğlu

265-15-56

31.

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

Əlizadə Rəvan Rüstəm oğlu

265-15-56

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

32.

Şöbə müdiri

Mirzəyeva Dürdanə Gülaməddin qızı

265-39-50

33.

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Ağayev Daşqın Babaşirin oğlu

265-14-77

34.

Məsləhətçi

Mirzəzadə Valid Müşfiq oğlu

265-15-66

35.

Məsləhətçi

Abdullayev Əli Nemət oğlu

265-14-77

Keçidlər