Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İnzibati ərazi dairələri (İƏD)

 

Sıra sayı RİHB-nın şəhər, qəsəbə və kənd inzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndəlikləri (İƏD) Nümayəndəliyə daxil olan şəhər, qəsəbə və kəndlərin adı Nümayəndənin soyadı, adı və atasının adı Əlaqə nömrəsi (020)
1. Şamaxı şəhər İƏD Şamaxı şəhəri Şirəliyev Asif Yusif oğlu 265-72-05
Böyük Xınıslı kəndi
2. Mədrəsə qəsəbə İƏD Mədrəsə qəsəbə Feyzullayev Arif Qərib oğlu 267-32-61
3. Sabir qəsəbə İƏD Sabir qəsəbə Məmmədov Ramiz Məhəmməd oğlu 269-91-92
Çıraqlı kəndi
4. Şəhriyar qəsəbə İƏD Şəhriyar qəsəbə Xəlilov İxtiyar Şahsuvar oğlu 269-61-89
5. Adnalı kənd İƏD Adnalı kəndi Mahmud Yusif Nurələm oğlu 267-21-05
6. Avaxıl kənd İƏD Avaxıl kəndi Qədimli Elxan Mürvət oğlu  
Yusif Məmmədəliyev qəsəbəsi
7. Bağırlı kənd İƏD Bağırlı kəndi Sayılov Hikmət Məhəmməd oğlu 267-54-48
8. Birinci Çaylı kənd İƏD Birinci Çaylı kəndi Niyazov Nazir Fərman oğlu 267-42-48
9. Çarhan kənd İƏD Çarhan kəndi Mahmudov Asim Tofiq oğlu 267-21-60
Nüydi kəndi
Sabirli kəndi
10. Çuxuryurd kənd İƏD Çuxuryurd kəndi Bayramov Bəşir Yaşa oğlu 267-92-69
11. Dağ Bağırlı kənd İƏD Dağ Bağırlı kəndi Əsədov Davud Təşkilat oğlu  
12. Dədəgünəş kənd İƏD Dədəgünəş kəndi Məmmədov Nicat Bülbül oğlu  
Birinci Cağan kəndi
İkinci Çağan kəndi
13. Dəmirçi kənd İƏD Dəmirçi kəndi Əsgərov Səyahət Sədaqət oğlu 266-00-34
Zarat Xeybəri kəndi
Səfalı kəndi
14. Ərçiman kənd İƏD Ərçiman kəndi İsgəndərov Elman İmran oğlu  
15. Göylər kənd İƏD Göylər kəndi Səfərov Səməd Dünyamalı oğlu 267-13-81
Çöl Göylər kəndi
Yenikənd kəndi
Acıdərə kəndi
16. Hacıqədirli kənd İƏD Hacıqədirli kəndi Səfərov Səyyad Ağalar oğlu  
17. Hacılı kənd İƏD Hacılı kəndi Hüseynov Valeh Manyar oğlu 266-41-09
Əhmədli kəndi
18. Həmyəli kənd İƏD Həmyəli kəndi Sayılov İlyas Səhrab oğlu  
İkinci Çaylı kəndi
19. İkinci Cabanı kənd İƏD İkinci Cabanı kəndi Ömərov Mayıl Süleyman oğlu 267-51-60
Cabanı kəndi
20. Kələxana kənd İƏD Kələxana kəndi Məmmədov Mehman Ataş oğlu  
21. Kərkənc kənd İƏD Kərkənc kəndi Qurbanov Aftandil Müsəllim oğlu  
22. Qaleybuğurd kənd İƏD Qaleybuğurd kəndi Vahidov Ariz Balosman oğlu  
Keçməddin kəndi
Qaladərəsi kəndi
Sis kəndi
23. Qızmeydan kənd İƏD Qızmeydan kəndi Ukleina Yekaterina Vasilyevna 266-51-05
Pirbəyli kəndi
Yeni Qızmeydan kəndi
24. Qonaqkənd kənd İƏD Qonaqkənd kəndi Bəşirov Səməndər Ulduz oğlu  
25. Qurdtəpə kənd İƏD Qurdtəpə kəndi Şeydayev Təyyar Eldar oğlu 267-82-86
26. Quşçu kənd İƏD Quşçu kəndi Ağasıyev Vüqar İlqar oğlu 269-85-16
Laləzar kəndi
Aşkar qəsəbəsi
27. Meysəri kənd İƏD Meysəri kəndi Manafov Vüqar Yenibala oğlu 266-60-22
28. Məlhəm kənd İƏD Məlhəm kəndi Səmədov İsaxan Nadir oğlu 267-93-71
Əngəxaran kəndi
29. Məlikçobanlı kənd İƏD Məlikçobanlı kəndi Abdullayev Sənhan Tacəddin oğlu  
30. Mərzəndiyə kənd İƏD Mərzəndiyə kəndi Cəbrayılov Tural Sahib oğlu 266-70-66
31. Mirikənd kənd İƏD Mirikənd kəndi Musayev İlham Ağadadaş oğlu  
Qaravəlli kəndi
Məlcək kəndi
32. Muğanlı kənd İƏD Muğanlı kəndi Abdulrazaqov Fuad Rafiq oğlu 267-81-64
33. Nağaraxana kənd İƏD Nağaraxana kəndi Həsənov Vahid Feyruz oğlu 266-21-01
34. Ovçulu kənd İƏD Ovçulu kəndi Məmmədov Vüqar Əmirulla oğlu  
35. Günəşli kənd İƏD Günəşli kəndi Şamilov Rövşən Şəmistan oğlu  
Şirvan kəndi
36. Şərədil kənd İƏD Şərədil kəndi Əliverdiyev Telman Əli oğlu  
37. Talışnuru kənd İƏD Talışnuru kəndi Zeynalov Rüfət Təbiət oğlu  

 

Keçidlər